6 стратегій профілактики емоційного вигорання для медиків.

6 стратегій профілактики емоційного вигорання для медиків.

25 Серпень 2019

Робота все менше тішить, а дратівливість і відчуття стресу ростуть? Можливо, вас наздогнало емоційне вигорання.

Сайт Psychiatric Times пропонує 6 стратегій профілактики емоційного вигорання для медиків.

 

Аналізуйте. Спробуйте проаналізувати свій типовий тижневий графік та мінімізувати або виключити повністю не важливі завдання. Пріоритезуйте ті завдання, що залишились. Вчасне усвідомлення процесу вигорання та ризиків, що є його причиною – це перші кроки для мобілізації внутрішніх та зовнішніх ресурсів. Часто люди заперечують власне вигорання і намагаються впоратись з навантаженням, працюючи важче та довше і потрапляють в замкнуте коло.

 

Оцінюйте. Робіть регулярну оцінку та переоцінку своїх цілей, навичок та робочих преференцій.

 

Відпочивайте. Це здається банальним, але сон є дуже важливим. Також, знайдіть місце для фізичних вправ у Вашому розкладі. Харчуйтесь правильно та не нехтуйте власними потребами.

 

Робіть перерви. Кожен день знаходьте трохи часу на такі приємності як хоббі, йога або медитація.

 

Отримуйте підтримку. Організуйте як професійну, так і особисту систему підтримки. Проводьте час з сім’єю, консультуйтесь з приводу важких пацієнтів, час від часу зустрічайтесь з керівництвом аби обговорити стиль керування та інші фактори, які не дозволяють отримувати задоволення від роботи.

 

Вкладайте у відпустку. Культивуйте здатність розмірковувати., робити паузу аби задовольнити власні потреби. Знаходьте час переоцінювати цілі та очікування. Виснаження часто легше лікувати, аніж відчуття деперсоналізації та власної неефективності. Якщо слідкувати цим стратегіями – це допоможе запобігти вигоранню та впоратись з ним. Дуже часто найпростіші речі допомагають людині впоратись з емоційною кризою.

 

 

Джерело: www.psychiatrictimes.com